Tellimine

A2 Autowelt aitab meelsasti leida Saksamaalt ja Euroopast Teile sobiva sõiduki.

Meie autokeskuses Läike tee 36 on pidevalt ca 100 sõidukit, kuid soovides midagi teistsugust, on 2 võimalust, mille mõlema puhul on Teil kõige lihtsam meiega ühendust võtta.

A2 Autowelt osaleb iga nädal erinevatel, vaid hulgimüüjatele mõeldud enampakkumistel üle Euroopa, kus iganädalaselt müüakse ca 15 000 sõidukit. Valikut seega on! Lihtsalt kirjutage meile ning me koheselt uurime, kas Teie soovidega autot oleks juba täna võimalik leida.

Teine võimalus on ise otsida ja leida just Teile sobivate kriteeriumitega Euroopa suurimatest autoportaalidest:

2 150 000 sõidukit  index

1 400 000 sõidukit index2

Klikka logole, et näha 2 miljonit autopakkumist!

Ülalmainitud autoportaalid on analoogsed 22 000 autot sisaldava Auto24.ee autoportaaliga. Euroopas on lihtsalt tegemist oluliselt suurema turuga! Leides ise antud lehtedelt sobiliku auto, saatke auto meile müügikuulutuse link, meie kontrollime müüja ja auto tausta ning antud sõiduk võib juba nädala pärast seista Teie hoovis!

Lõpliku auto hinna teada saamiseks sisestage EU-s oleva auto hind ja kalkulaator näitab koheselt auto “võtmed kätte” hinda Eestis.

Kalkulaator võtab arvesse kõike nüansse ehk Saksamaa käibemaksu 19% võrdlusena Eestis kehtiva 22%  käibemaksuga. Lisaks transport Saksamaa-Eesti, autopesu, ülekandetasu ja loomulikult Transpordiameti registritoimingud.

TEENUSED alt leiate ka võimalusi, kuidas hetkel olemasoleva auto Autoweltile juba täna ära müüa. (kehtib ka liisingus oleva sõiduki kohta)

Iga Teie poolt leitud autole teeme taustauuringu konkreetse müüja ja sõiduki kohta ning kogemustele põhinedes kahtluse tekkimisel jätame endale õiguse tehingust loobuda. Kui olete ise leidnud Saksamaal eelnevatele tingimustele vastava auto või soovite, et meie tegeleksime otsimisega, võtke palun ühendust meie müügimeeskonnaga või saatke andmed e-mailiga : info@autowelt.ee

Helistada saate mobiilile +372 510 6316 või lauanumbrile +372 607 0873

“VÕTMED KÄTTE” HIND

Ostes liisinguga:

?